Absolwenci, którzy dostali się na Akademie Muzyczne

2016/2017

1. Hubicki Kacper z klasy Pana Roberta Pyrka - Universität der Künste, Berlin - Jazz Institute (Skrzypce Jazzowe)
2. Bryniczka Katarzyna z klasy wiolonczeli Pani Moniki Gubały – AM Kraków ( Wiolonczela)
3. Cabaj Jędrzej z klasy kontrabasu Pana Piotra Augustyna – AM Kraków ( Kontrabas)

4. Sypniewska Karolina z klasy śpiewu Pani Ewy Kowalczyk-Pawlik – AM Katowice (Śpiew)

1. Trebunia Anna z klasy skrzypiec p. I. Nieciąg – AM Katowice ( Skrzypce)
2. Czyszczoń Klaudia ze śpiewu p. E. Kowalczyk-Pawlik – AM Kraków ( Śpiew)

1. Hyżny Marcin - student AM w Krakowie (Wydział Instrumentalny - organy)
2. Jarząbek Magdalena - studentka AM w Katowicach (Wydział Instrumentalny - wiolonczela)
3. Kiełpiński Maciej - student AM w Krakowie (Wydział Instrumentalny - fortepian)
4. Lassak Katarzyna - studentka UMFC w Warszawie (Wydział Instrumentalny - skrzypce)
5. Żurek Emilia - studentka AM w Krakowie (Wydział Wokalno - Aktorski - śpiew solowy)

1. Maria Gocał z klasy skrzypiec K. Szymbary - AM Kraków (Chórmistrzostwo)
2. Aleksandra Bednarczyk z klasy skrzypiec M. Chrzanowskiej - AM Warszawa (Skrzypce)

1. Anna Kenig z klasy fortepianu A. Derebas - AM Kraków (Teoria muzyki)
2. Joanna Szczerba z klasy fortepianu A. Derebas - AM Kraków (Edukacja muzyczna)
3. Jakub Hubicki z klasy akordeonu M. Inglota - AM Katowice ( Akordeon klasyczny)

Rok 2011/2012
1.Bobak Marcin z klasy kontrabasu p. P. Augustyna - AM Katowice (Kontrabas)

Rok 2010/2011
1. Kwiatek Wojciech z klasy klarnetu p. S.Rakoczego - AM Kraków (Klarnet)
2. Jarząbek Lucyna z klasy śpiewu solowego p. E.Kowalczyk - AM w Katowicach (Śpiew solowy)
3. Roman Wiercioch z klasy fortepianu A. Derebas - AM w Częstochowie (Edukacja muzyczna)
4. Magdalena Chruścińska z klasy fortepianu M. Ciesielskiego - AM Kraków (Edukacja muzyczna)

Rok 2009/2010
1. Kawa Agata z klasy skrzypiec p. I.Nieciąg - AM w Sztokholmie (Skrzypce)
2. Cholewa Beata z klasy wiolonczeli p. M.Gubały - AM w Katowicach (Wiolonczela)

Rok 2008/2009
1. Matyaszek Marzena z klasy skrzypiec p. I. Nieciąg - AM Kraków (Skrzypce Barokowe)
2. Sieczka Maciej z klasy śpiewu solowego p.i E. Kowalczyk - AM Kraków - (Śpiew Solowy)
3. Krupa Beata z klasy fletu p. R. Guzik - AM Kraków - (Flet)
4. Katarzyna Trebunia z klasy skrzypiec p. I. Nieciąg - AM Katowice (skrzypce)

Rok 2007/2008
1. Bednarczyk Piotr z klasy trąbki p. P. Durowskiego - AM Kraków - (Trąbka - Wydział Jazzu )
2. Bobrowski Szymon z klasy trąbki p. P. Durowskiego - AM Katowice - (Trąbka - Wydział Jazzu)
3. Nachman Anna z klasy śpiewu solowego p. E. Kowalczyk - AM Katowice - (Śpiew Solowy)

Rok 2006/2007
1. Krupa Kinga z klasy fortepianu p. B. Kaperskiej - AM Katowice - (Fortepian)

Rok 2005/2006
1. Hyżny Jacek z klasy kontrabasu p. P. Augustyna - AM Kraków - (Kontrabas)

Rok 2004/2005
1. Augustyn Marcin z klasy organów p. P. Augustyna - AM Kraków - (Organy)
2. Zborek Marcin z klasy fortepianu p. E. Niehorskiej - AM Kraków - (Fortepian)

Rok 2003/2004
1. Kroker Jadwiga z klasy fortepianu p. M Ciesielskiego - AM Wrocław (Muzykoterapia)
2. Kabat Magdalena z klasy fletu p. E. Tupik - AM Kraków (Teoria Muzyki)
3. Teper Maria z klasy fletu p. E. Tupik - AM Kraków - (Flet )

Rok 2002/2003
1. Siaśkiewicz Jan z klasy klarnetu p. P. Krauzowicza - AM Kraków - (Klarnet)
2. Sztencel Jakub z klasy klarnetu p. P. Krauzowicza - AM Kraków - (Klarnet)
3. Żurek Katarzyna z klasy fortepianu A. Derebas i klasy Śpiewu E. Kowalczyk-Pawlik - UJ Muzykologia

Rok 2000/2001
1. Bielarczyk Ewelina z klasy altówki p. M. Brodzickiej-Satory - AM Kraków - (Altówka)
2. Krauzowicz Mirosław z klasy organów p. P. Augustyna - PAT Kraków
3. Zmarz Joanna z klasy fortepianu p. E. Niehorskiej - AM Kraków - (Fortepian )

Rok 1999/2000
1. Hajnos Renata z klasy fortepianu p. Barbary Kaperskiej - AM Wrocław
2. Hajnos Monika z klasy fortepianu p. Barbary Kaperskiej - WSP Kielce
3. Kummer Paweł z klasy organów p. P. Augustyna - AM Kraków (Muzyka Liturgiczna)
4. Mieszko Urszula z klasy saksofonu p. P. Skupniewicza - UJ Kraków (Muzykologia)
5. Ścisłowicz Dorota z klasy fletu p. S. Okońskiego - UJ Kraków (Muzykologia)

Rok 1997/1998
1. Łuszczek Renata z klasy fortepianu p. J. Ejsmont - WSP Kielce (Wychowanie Muzyczne)
2. Świst Łukasz z klasy organów p. J. Szostka - KUL Lublin (Muzykologia Sakralna)

Rok 1996/1997
1. Piechota Łukasz z klasy fortepianu p. B. Kaperskiej - WSP Cieszyn

Rok 1995/1996
1. Kaperska Agata z klasy fortepianu p. M. Ciesielskiego - AM Kraków - (Organy)

Rok 1994/1995
1. Cieplińska Marta z klasy fortepianu p. B. Kaperskiej - WSP Kielce
2. Łukasik Paweł z klasy altówki p. M. Brodzickiej - Satory - AM Kraków - (Altówka)

Rok 1993/1994
1. Śmiałkowska Katarzyna z klasy fortepianu p. M. Ciesielskiego - AM Kraków - (Wychowanie Muzyczne)
2. Huzior Monika z klasy fletu p. S. Okońskiego - AM Warszawa - (Muzykologia)
3. Basta Sylwia z klasy fletu p. S. Okońskiego - AM Kielce - (Wychowanie Muzyczne)

Rok 1991/1992
1. Zygor Stanisław z klasy klarnetu p. S. Rakoczego - AM Kraków- (Klarnet )
2. Chlipała Monika z klasy śpiewu solowego p. E. Kowalczyk - AM Warszawa - (Muzykologia Sakralna)

Rok 1990/1991
1. Cyrwus Izabella z klasy fortepianu p. M. Ciesielskiego - UJ Kraków - (Muzykologia)
2. Wach Barbara z klasy fletu p. K. Zygmunta - AM Kraków - (Teoria Muzyki)
3. Sojka Mirosława z klasy śpiewu p. E. Kowalczyk - Northwestern University of Chicago - (Śpiew solowy)
4. Kacprzak Mariusz z klasy skrzypiec p. C.Wagner - AM Poznań (Lutnictwo)

Rok 1989/1990
1. Dziechciowska Alicja z klasy fortepianu p. B. Kaperskiej - WSP Kielce
2. Nowicka Renata z klasy fortepianu p. B. Kaperskiej - WSP Kielce - (Wychowanie Muzyczne)

Rok 1988/1989
1. Antołek Dorota z klasy akordeonu p. W. Krupy - WSP - Kielce
2. Glińska Agnieszka z klasy fortepianu p. Z. Chodorowicz - AM Kraków- (Fortepian )
3. Żmuda Dorota z klasy śpiewu solowego p. J. Kubik - WSP Kielce
4. Kulawiuk Agnieszka z klasy fortepianu p. B. Kaperskiej - WSP Kielce